SPONZOŘI

Jitka Foltýnková Finance-reality-spolu

V oblasti financí a mezi dvěma stranami: stranou nabídky, kterou tvoří finanční instituce se svými produkty, a stranou poptávky, kterou tvoří naši klienti se svými potřebami, cíli a přáními.
Na straně nabídky analyzujeme finanční produkty a klientům pak pomáháme najít, co je pro ně v daném období podle jejich Finančního plánu smysluplné a co už ne. V oblasti realit zase pomáháme klientům výhodně a bezpečně prodat či pronajmout nemovitost.
Moji nejdůležitější rolí je být celoživotním průvodcem na cestě k finanční nezávislosti a přinášet lidem peníze navíc. 

David Veselka 

Konzultace v oblasti telekomunikací a ICT řešení pro firemní zákazníky 

STK - MAAT Team 

Naše společnost Vám nabízí ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Neváhejte a využijte našich moderních metod. Profesionální personál je Vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků. Naše provozovny najdete v Rychvaldě a Ostravě - Mariánských Horách nad Scontem. Těšíme se na vás!

Nirvana Paramotors 

NIRVANA SYSTEMS s.r.o.

Je předním výrobcem vybavení pro motorový paragliding, který poskytuje také kompletní informační a poradenský servis.

Sportovní úspěchy dokazují, že neustálý vývoj řadí produkty NIRVANA jejich bezpečností, spolehlivostí a technickým zázemím mezi světovou špičku.

Jsme si vědomi odpovědnosti, kterou toto postavení přináší, a i nadále chceme našim příznivcům zajišťovat maximum požitku z létání.

Flyway

Létat ve vírníku nikdy nebylo snazší. Tady a teď můžete začít svůj nový život. Uděláme vše,
abyste se ve vzduchu cítili jako doma, objevili nový pohled na svět a stali se součástí naší
skvělé party. Pekařství v Hranicích 

Rocktechnik s.r.o. 

Společnost ROCKTECHNIK, s.r.o. se zabývá komplexním zásobováním staveb, převážně pak staveb důlního charakteru a firem, které se zabývají těžbou nerostných surovin. Společnost má hlavní sídlo v Praze, s pobočkou v Hranicích. V roce 2009 vznikla společnost ROCKTECHNIK SK, s.r.o., působící na Slovensku.

Portfolio nabízených produktů představuje zejména šest níže uvedených kategorii prodávaných výrobků

  • Potrubní a hadicové systémy SIAP
  • Kotevní technika SIAP
  • Vrtné nářadí ROCKMORE
  • Filtry BALDWIN
  • Hydraulické komponenty a hadice Manuli Fluiconnecto
  • Čerpací technika

Michal Miško 

Povolání realitního makléře vykonávám od roku 2013, ale zkušenosti s nemovitostmi mám již více než 10 let. Před touto profesí jsem cenné zkušenosti s nemovitostmi sbíral na Katastrálním úřadu. Zaměřuji se na prodej všech typů nemovitostí, překážkou nejsou ani různá omezení váznoucí na nemovitostech, kde díky letitým zkušenostem navrhnu nejlepší možné řešení.
Mým hlavním cílem je profesionalita, lidský přístup a pomoc při prodeji i koupi nemovitosti u každého z Vás. Dále mezi mé hlavní přednosti patří preciznost, rychlost a spolehlivost naprosto ve všech případech a za všech okolností.
Sám o sobě vím, že jsem zapálený realiťák a ať mluvím s kýmkoliv a o čemkoliv, téměř vždy konverzaci stočím právě směrem k zajímavostem týkající se bytů a domů. 

Trumf 

O SPOLEČNOSTI TRUMF INTERNATIONAL s.r.o.

"Posláním TRUMFu je dodávat na trh vysoce kvalitní, chutné a zdravé koření a směsi koření, které po funkční, kvalitativní i cenové stránce uspokojí potřeby širokých skupin zákazníků."

Kunst

Společnost byla založena 6. 5. 1991 zápisem do Obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 690. V rámci předmětu podnikání KUNST, spol. s r. o., zajišťuje kompletní dodávky a montáže technologické části vodohospodářských investičních celků včetně projektu, komplexního vyzkoušení, uvedení do provozu a pozáručního servisu. 

Aura engineering

Firma AURA - engineering Hranice s.r.o. je na strojírenském trhu od roku 1998.

Naší hlavní náplní je konstrukce, výroba, vývoj, engineering a montáž automatizovaných výrobních, montážních a dopravních linek, jednoúčelových strojů, robotizovaných pracovišť, manipulátorů a manipulační techniky, chapadel, testerů, měřících a montážních přípravků.

Pro návrhy a konstruování strojů a zařízení je využíván systém PTC Creo Parametric (původní název Pro/Engineer). Součástí systému je modul PTC Creo Simulate, ve kterém jsou prováděny MKP statické výpočty a modální analýzy. Dále provádíme simulace ověření výrobního procesu s využitím průmyslových robotů ve 3D prostředí Technomatix Process Simulate.

Další činností, kterou firma může nabídnout jsou projekty elektro, výroba elektrorozvaděčů, elektroinstalace a kontrolní měření na 3D měřícím zařízení Mitutoyo s výstupním kontrolním protokolem.

Grapp

Společnost GRAPP vznikla v roce 1999 jako fyzická osoba, od roku 2003 pak působí jako GRAPP CZ, s.r.o. Zabýváme se především výrobou razítek (největší výrobce razítek v ČR i SR). Další významnou část tvoří reklamní oddělení, kde se zabýváme grafickým designem a následnou výrobou zakázek - od jednoduchých štítků po firemní identitu.
V Hranicích provozujeme také kopírovací centrum.

Svět koření

Vítejte na stránkách Světa koření, zásilkové služby čerstvého koření.

Prodáváme koření a kořenící směsi vždy čerstvé, většinu objednávek expedujeme následující den nebo do tří dnů, nejpozději však do týdne dle skladových zásob a dodávek od našich dodavatelů.

Nabízíme koření jednodruhové a kořenící směsi, kořenící přípravky, dochucovadla, polévkové koření, indické koření, asijské koření, orientální koření, klobásové koření, paštikové koření, grilovací koření, balkánské koření, koření na zeleninu, koření na saláty, koření bez glutamanu, koření bez éček a barviv, koření bez soli, koření na ryby, koření na drůbež, koření na zvěřinu, koření na pečení, paštikové koření ale i perníkové koření, chlebové koření prostě koření od A do Z.

Radegast

Jedno z nejoblíbenějších piv v České republice, typické svou hořkostí, se vaří v pivovaru v Nošovicích z těch nejkvalitnějších pivovarských surovin z Moravy a Slezska. 

AVL 

Jsme součástí skupiny AVL, největší nezávislé soukromé společnosti, zabývající se již od roku 1948 vývojem spalovacích motorů a testovacích zařízení potřebných pro tento vývoj. Globálně spolupracujeme s vývojovými odděleními významných automobilek a na trhu patříme ke špičkám ve svém oboru.

Závod v Hranicích byl původně zaměřen pouze na výrobu dynamometrů pro motorové zkušebny a válcové nápravové dynamometry pro sesterský závod AVL Zöllner. Dnes v hranickém závodě zabezpečujeme kompletní realizaci projektu od engineeringu přes výrobu, instalaci u zákazníka až po uvedení do provozu, servisní činnost a zaškolení obsluhy zákazníka.

Wienerberger

Pořádné stavební materiály pro váš dům

Chcete dům, jak má být? Ve Wienerbergeru nabízíme moderní bydlení, které inovujeme s láskou a úctou k přírodě i tradici. Základem je systémové řešení s využitím zdiva Porotherm, střechy Tondach, fasády Terca a dlažby Penter i Semmelrock. Výsledkem je funkční a zdravý domov.Stavte pořádně. Wienerberger.

Tomáš Bušek

Reality mě naplnily pohodou a radostí. A stejnou pohodu a radost přináším do každého mnou realizovaného obchodu. Ostatně hovoří o tom hlavně reference mých klientů.

Pokud máte v plánu prodat svou nemovitost v pohodě a s radostí, pak jsem pro Vás tou správnou volbou. Zařídím pro Vás realitní servis na špičkové úrovni s použitím těch nejmodernějších technologií a Vaši nemovitost prodám za nejvyšší tržní cenu.

V případě, že hledáte pro prodej své nemovitosti realitního makléře se zkušenostmi, moderním myšlením, skvělou organizací, nadhledem, respektujícího zásady slušného chování, lidskostí a zodpovědností, pak jste právě našli!

Těším se na setkání s Vámi.
Tom Bušek – Váš realitní makléř!Pizzerie PerTutto

Pizzerie PerTutto si pro Vás na festivalu připravila soutěž o nejrychlejšího jedlíka pizzy ! 

Rozvoz

Telefon: +420 776 100 670 

pondělí: zavřeno
neděle - čtvrtek 11:00 - 21:00
pátek - sobota 11:00 - 22:00

Pila Rajnochovice

Pila Rajnochovice se zabývá především výrobou dřevěných pražců, ale také prodejem palivového dříví.

Na fotce vlevo můžete vidět krásné, tvrdé a hlavně suché bukové dřevo, 

Už stačí jen zatopit. 

Kontaktní údaje na pana jednatele Lejska : 

https://www.pilarajnochovice.cz

Tel. číslo : 774 775 174 

Agentura pohlídáme

Jsme tým holek, které milují děti a všechno s tím spojené. Proto jsme se rozhodly, že se budeme naší vášni věnovat naplno. S dětmi pracujeme už delší dobu, po celé roky jsme sbíraly zkušenosti na táborech, dětských dnech a jiných dětských akcích. Agenturu Pohlídáme jsme založily v roce 2022. Máme živnostenské oprávnění pro poskytování služeb pro rodinu a domácnost.

Všechny naše chůvy jsou prověřené a vybrané podle jejich zkušeností a vztahu k dětem, tudíž vaše ratolesti budou v těch nejlepších rukou. 

Sociální sitě : 

www stránky : https://www.pohlidamevam.cz

instagram : @pohlidame

facebook : https://www.facebook.com/pohlidame