SPONZOŘI

INOX STEEL a.s. 

INOX STEEL A.S. Specializujeme se na
PRODEJ NEREZOVÉHO HUTNÍHO MATERIÁLU.
Máme dlouholeté zkušenosti v oboru. "OUR STAINLESS IS THE BEST" 

https://www.inoxsteel.cz/


 

Půjčovna kol Hranice ( X-BIKES.CZ 


Jedním z partnerů akce je firma XBIKES.CZ, prodejce jízdních kol a elektrokol, která nově otevírá půjčovnu kol v Hranicích (Xbikes - půjčovna jízdních kol (pujcovnakolhranice.cz)). Na akci Guláš Fest 2024 bude mít svůj stánek s různými modely z půjčovny, které si budete moci vyzkoušet. Těšit se můžete na dámská i pánská elektrokola, gravel nebo enduro kola. XBIKES rovněž nabízí prodej zcela nových kol, od dětských, přes silniční až po elektrické, trekingové a další. 

STK - MAAT Team 

Naše společnost Vám nabízí ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Neváhejte a využijte našich moderních metod. Profesionální personál je Vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků. Naše provozovny najdete v Rychvaldě a Ostravě - Mariánských Horách nad Scontem. Těšíme se na vás!

Nirvana Paramotors 

NIRVANA SYSTEMS s.r.o.

Je předním výrobcem vybavení pro motorový paragliding, který poskytuje také kompletní informační a poradenský servis.

Sportovní úspěchy dokazují, že neustálý vývoj řadí produkty NIRVANA jejich bezpečností, spolehlivostí a technickým zázemím mezi světovou špičku.

Jsme si vědomi odpovědnosti, kterou toto postavení přináší, a i nadále chceme našim příznivcům zajišťovat maximum požitku z létání.

Flyway

Létat ve vírníku nikdy nebylo snazší. Tady a teď můžete začít svůj nový život. Uděláme vše,
abyste se ve vzduchu cítili jako doma, objevili nový pohled na svět a stali se součástí naší
skvělé party. Pekařství v Hranicích 

Rocktechnik s.r.o. 

Společnost ROCKTECHNIK, s.r.o. se zabývá komplexním zásobováním staveb, převážně pak staveb důlního charakteru a firem, které se zabývají těžbou nerostných surovin. Společnost má hlavní sídlo v Praze, s pobočkou v Hranicích. V roce 2009 vznikla společnost ROCKTECHNIK SK, s.r.o., působící na Slovensku.

Portfolio nabízených produktů představuje zejména šest níže uvedených kategorii prodávaných výrobků

  • Potrubní a hadicové systémy SIAP
  • Kotevní technika SIAP
  • Vrtné nářadí ROCKMORE
  • Filtry BALDWIN
  • Hydraulické komponenty a hadice Manuli Fluiconnecto
  • Čerpací technika

Michal Miško 

Povolání realitního makléře vykonávám od roku 2013, ale zkušenosti s nemovitostmi mám již více než 10 let. Před touto profesí jsem cenné zkušenosti s nemovitostmi sbíral na Katastrálním úřadu. Zaměřuji se na prodej všech typů nemovitostí, překážkou nejsou ani různá omezení váznoucí na nemovitostech, kde díky letitým zkušenostem navrhnu nejlepší možné řešení.
Mým hlavním cílem je profesionalita, lidský přístup a pomoc při prodeji i koupi nemovitosti u každého z Vás. Dále mezi mé hlavní přednosti patří preciznost, rychlost a spolehlivost naprosto ve všech případech a za všech okolností.
Sám o sobě vím, že jsem zapálený realiťák a ať mluvím s kýmkoliv a o čemkoliv, téměř vždy konverzaci stočím právě směrem k zajímavostem týkající se bytů a domů. 

Trumf 

O SPOLEČNOSTI TRUMF INTERNATIONAL s.r.o.

"Posláním TRUMFu je dodávat na trh vysoce kvalitní, chutné a zdravé koření a směsi koření, které po funkční, kvalitativní i cenové stránce uspokojí potřeby širokých skupin zákazníků."

Kunst

Společnost byla založena 6. 5. 1991 zápisem do Obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 690. V rámci předmětu podnikání KUNST, spol. s r. o., zajišťuje kompletní dodávky a montáže technologické části vodohospodářských investičních celků včetně projektu, komplexního vyzkoušení, uvedení do provozu a pozáručního servisu. 

Svět koření

Vítejte na stránkách Světa koření, zásilkové služby čerstvého koření.

Prodáváme koření a kořenící směsi vždy čerstvé, většinu objednávek expedujeme následující den nebo do tří dnů, nejpozději však do týdne dle skladových zásob a dodávek od našich dodavatelů.

Nabízíme koření jednodruhové a kořenící směsi, kořenící přípravky, dochucovadla, polévkové koření, indické koření, asijské koření, orientální koření, klobásové koření, paštikové koření, grilovací koření, balkánské koření, koření na zeleninu, koření na saláty, koření bez glutamanu, koření bez éček a barviv, koření bez soli, koření na ryby, koření na drůbež, koření na zvěřinu, koření na pečení, paštikové koření ale i perníkové koření, chlebové koření prostě koření od A do Z.

Radegast

Jedno z nejoblíbenějších piv v České republice, typické svou hořkostí, se vaří v pivovaru v Nošovicích z těch nejkvalitnějších pivovarských surovin z Moravy a Slezska. 

AVL 

Jsme součástí skupiny AVL, největší nezávislé soukromé společnosti, zabývající se již od roku 1948 vývojem spalovacích motorů a testovacích zařízení potřebných pro tento vývoj. Globálně spolupracujeme s vývojovými odděleními významných automobilek a na trhu patříme ke špičkám ve svém oboru.

Závod v Hranicích byl původně zaměřen pouze na výrobu dynamometrů pro motorové zkušebny a válcové nápravové dynamometry pro sesterský závod AVL Zöllner. Dnes v hranickém závodě zabezpečujeme kompletní realizaci projektu od engineeringu přes výrobu, instalaci u zákazníka až po uvedení do provozu, servisní činnost a zaškolení obsluhy zákazníka.

Tomáš Bušek

Reality mě naplnily pohodou a radostí. A stejnou pohodu a radost přináším do každého mnou realizovaného obchodu. Ostatně hovoří o tom hlavně reference mých klientů.

Pokud máte v plánu prodat svou nemovitost v pohodě a s radostí, pak jsem pro Vás tou správnou volbou. Zařídím pro Vás realitní servis na špičkové úrovni s použitím těch nejmodernějších technologií a Vaši nemovitost prodám za nejvyšší tržní cenu.

V případě, že hledáte pro prodej své nemovitosti realitního makléře se zkušenostmi, moderním myšlením, skvělou organizací, nadhledem, respektujícího zásady slušného chování, lidskostí a zodpovědností, pak jste právě našli!

Těším se na setkání s Vámi.
Tom Bušek – Váš realitní makléř!Pizzerie PerTutto

Pizzerie PerTutto si pro Vás na festivalu připravila soutěž o nejrychlejšího jedlíka pizzy ! 

Rozvoz

Telefon: +420 776 100 670 

pondělí: zavřeno
neděle - čtvrtek 11:00 - 21:00
pátek - sobota 11:00 - 22:00

Pila Rajnochovice

Pila Rajnochovice se zabývá především výrobou dřevěných pražců, ale také prodejem palivového dříví.

Na fotce vlevo můžete vidět krásné, tvrdé a hlavně suché bukové dřevo, 

Už stačí jen zatopit. 

Kontaktní údaje na pana jednatele Lejska : 

https://www.pilarajnochovice.cz

Tel. číslo : 774 775 174 

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.